Дата

11-12 марта

Место

Польша

Условия участия

Szanowni Klubowicze!

Chcemy przełamać jesienną chandrę motywacją, wymianą doświadczeń i rozwojem biznesu, który czeka nas tuż za rogiem. Spotkajmy się w sercu stolicy Polski, by wspólnie określić nowe cele, pogratulować innym sukcesów i zyskać energię do dalszego działania!

3, 2, 1… Startujemy!

KIEDY?

8 października 2022 roku (ok. godz. 10:00-18:00)

GDZIE?

Centrum Konferencyjne Zielna w Warszawie

DLA KOGO?

W wydarzeniu może wziąć udział każdy Członek Klubu, niezależnie od rangi

OPŁATA ZA UDZIAŁ W WYDARZENIU:

220,00 PLN – do 18.09

250,00 PLN – do 25.09

280,00 PLN – od 26.09

Forma opłaty:

- gotówką w Biurze Sprzedaży;

- z Konta Bonusowego;

- przelew bankowy

- przelewy24

Warunki opłaty z Konta Bonusowego:

a) Klubowicz o zamkniętej randze Dyrektora i wyżej (wg ostatniego zamkniętego miesiąca rozliczeniowego) może opłacić swoje zgłoszenie.

b) Klubowicz o zamkniętej randze Złotego Dyrektora i wyżej (wg ostatniego zamkniętego miesiąca rozliczeniowego) może opłacić swoje i 3 inne zgłoszenia.

c) Klubowicz o zamkniętej randze Szmaragdowego Dyrektora i wyżej (wg ostatniego zamkniętego miesiąca rozliczeniowego) może opłacić swoje i 6 innych zgłoszeń.

d) Każdy Klubowicz (niekoniecznie będący Uczestnikiem) o zamkniętej randze Mistrza i wyżej (wg ostatniego zamkniętego miesiąca rozliczeniowego) może opłacić dowolną liczbę zgłoszeń Uczestników.

TŁUMACZENIE:

Istnieje możliwość tłumaczenia na język ukraiński. Prosimy o podanie tej informacji podczas rejestracji.

Koszt tłumaczenia 20 PLN/os. 

Wszelkie pytania, związane z uczestnictwem w wydarzeniu, należy kierować do regionalnego Biura Coral Club za pomocą Skype: coral.poland, na adres poczty elektronicznej: coral.poland@coral-club.com lub tel.: +48 22 622 36 61.